Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Samochody niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o kolosalnej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, aby zwiększyć uciechę nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne lub AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie wozy mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – opustoszałego gruntu, albowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również pionierskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a wobec tego i prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz opatentować takie auta? To na pewno byłoby fenomenalne doświadczenie dla miłośników aut i przeciętnych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach zamierzchłych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy oraz nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne samochody.

car audio pioneer

pioneer

pioneer

głośniki koaksjalnepioneer